LATO Z CHILI – I tydzień – PODSUMOWANIE

Dzień dobry!

Przyszedł czas na podsumowanie I tygodnia (27.06-01.07.2016) pełnego atrakcji wakacyjnego kursu językowego pod nazwą „LATO Z CHILI” 🙂

KINO

Nasi uczniowie zasługują na vipowskie traktowanie 🙂! W poniedziałek, pierwszy dzień Lata z Chili, pojechaliśmy do kina wynajętym specjalnie dla nas autokarem, którym miał wbudowane loże v.i.p.! Uwierzycie?

Poza tym spędziliśmy sporo czasu na dworze na integracyjnych grach i zabawach, które przeplatane były nauką słówek związanych z atrakcją.

poni

pon

DZIEŃ SPORTU

Gra w dwa ognie, piłkę nożną i koszykówkę oraz gimnastyka na placu zabaw świetnie nas dotleniły i dały siłę do nauki.

Piosenka „What do you like?” i projektowanie stroju reprezentacji SJO Chili pomogły młodszym kursantom w nauce nazw sportów i elementów odzieży.
Starszaki dodatkowo, jako fani FC Barcelony, odtworzyli logo ulubionej drużyny i grali w football-o-karty i quizy rozszerzając dotychczas zgromadzone słownictwo.

wt (1)

wt (3)

wt (4)

wt

DZIEŃ WŁOSKI

Kursanci poznali podstawowe zwroty z języka włoskiego. Wiedzą już jak się przywitać i kiedy używać słówek jak „grazie” i „prego”.  W razie czego mają podpowiedź w swoim własnoręcznie wykonanym Małym słowniczku włoskiego. 🙂

Dzięki prezentacjom na SMARTboard uczniowie zobaczyli również najpiękniejsze zabytki i miasta Italii i wiedzą kim byli Vivaldi, Michał Anioł oraz Leonardo da Vinci.

Całość zajęć uprzyjemniła włoska muzyka i zabawy i gry na świeżym powietrzu.

sr

TENIS

Niestety, pogoda nie dopisała, ale zgodnie z obietnicą, że z przyczyn niezależnych od nas atrakcja może zostać zamieniona tylko na coś równie fajnego – pojechaliśmy… na KRĘGLE. :)!

Przed wyjazdem wynajętym specjalnie dla nas autokarem uczyliśmy się sztuki origami, a w ramach spędzania czasu na świeżym powietrzu robiliśmy wianki (PIĘKNE, prawda?) i organizowaliśmy zabawy ruchowe.

czw

czwartek (1)

czwartek (3)

czwartek (2)

PARK LINOWY

Na pytanie „Jak było?” wszyscy chórem odpowiedzieli „SUPER!!!
Po rozgrzewce na placu zabaw poszliśmy do parku linowego.

Panda, koala i yogi – te ścieżki już za nami. Niektórzy się bali, ale pod czujnym okiem instruktorów oraz opiekunów, ukończyli trasy. WELL DONE!

piatek (1)

piatek (2)

Więcej zdjęć na fanpage SJO Chili :)!