Lato z Chili – Tydzień 1

gwiazdki

Lato z Chili – Tydzień 1 – podsumowanie!

Pierwszy tydzień wakacyjnego kursu Lato z Chili za nami. Było dużo zabawy, nauki i śmiechu. Każdy poranek rozpoczynaliśmy zajęcia od  gier i zabaw w języku angielskim, więc nasi kursanci mieli szansę na powtórkę wielu zagadnień językowych.

DAY 1 – DZIEŃ DELFINKA
Pierwszego dnia odwiedziła nas niesamowita Pani Zosia, która przeprowadziła DZIEŃ DELFINKA. Przygotowała dla nas prezentacje, gry i zabawy – poznaliśmy naprawdę wiele ciekawostek. Tego dnia otaczał nas przepiękny świat podwodny. W przerwach pomiędzy zajęciami było dużo tańca z rekinami!

mini

DAY 2 – DZIEŃ SPORTU
Wtorek przepełniony był sportem!!! Od godziny 9:00 rano rozpoczęliśmy dużą dawką nauki j. angielskiego w tematyce sportu!  Na zajęciach językowych w Chili odbyła się Olimpiada. Na początku poznaliśmy jakie sporty odbywają się na Olimpiadzie, a następnie dostaliśmy kartę Olimpijczyka i musieliśmy wykonywać ćwiczenia związane z danym sportem, aby zaliczyć zadanie. Wykonaliśmy wiele ćwiczeń m.in. rysowaliśmy olimpijski symbol oraz robiliśmy własny ring do Ring Toss. Po lunchu przyszedł czas prawdziwych rozgrywek. Nasi kursanci zawzięcie rywalizowali w 2 grupach. Były 2 ognie, sztafeta, wyścigi balonowe, treningi oraz mecze piłki nożnej i wiele więcej. A to wszystko przy słonecznej pogodzie.

mini1

DAY 3 – TREASURE HUNT
Środa minęła pod znakiem PIRATÓW oraz POSZUKIWANIA SKARBU.  Uczniowie zostali podzieleni na 2 grupy. Każda z nich miała do odnalezienia 7 pudełek ukrytych przez lektorki SJO Chili na pobliskim terenie zielonym. W pudełkach ukryte były zadania: zaszyfrowane wiadomości, puzzle, ćwiczenia językowe, alfabet morsa oraz ćwiczenie typu ‚I spy with my little eye’. Tego dnia nasi kursanci zamienili się  w prawdziwych piratów.

mini 3

DAY 4 – AQUAPARK
Czwartkowe zajęcia językowe rozpoczęły się od gry – Health and safety in the swimming pool (kalambury). Poprzez zabawę lektorki przypomniały kursantom o zasadach bezpieczeństwa obowiązującymi na basenie. Jednak największą atrakcją dnia był AQUAPARK.  🙂 Na miejscu było pełno atrakcji łącznie ze świetną zabawą na placu zabaw w wodnym parku w ramach aktywnego odpoczynku.

19575936_1506666689392473_1032036249_n

DAY 5 – MULTIKINO
Ostatniego dnia wybraliśmy się do Multikina. Choć pogoda za oknem była deszczowa, nasi kursanci przybyli do szkoły w fantastycznych humorach!  Seans Gru, Dru i Minionki rozśmieszył nas do łez!  Po powrocie do szkoły ostatnie godziny minęły nam pod znakiem Minionków – lektorki SJO Chili przygotowały warsztaty językowo-plastyczne.  Na koniec wręczyliśmy odznaki SUPER UCZNIA i małe słodkości!

mini2

Dziękujemy wszystkim kursantom za codzienny uśmiech na twarzy 🙂 oraz wspaniałym lektorkom SJO Chili
za przeprowadzenie I-go tygodnia kursu Lato z Chili! <3

Nie zapomnijcie obejrzeć zdjęć oraz filmu na naszym fanpage!

Było fantastycznie!
See you soon !