WIOSENNY PREZENT

long

Prawdopodobnie większość z was zgodzi się ze stwierdzeniem, że początek wiosny jest najbardziej  wyczekiwanym okresem, po długiej zimie. Pierwszy dzień astronomicznej wiosny to zapowiedź cieplejszych i piękniejszych dni, ale również co za tym idzie większej energii i chęci do działania! W tym także do nauki! 🙂

Przyroda budzi się do życia, drzewa pokrywają się pąkami i listkami, a ptaki wracają z ciepłych krajów. Nic dziwnego, że człowiek tak bardzo tęskni za tą porą roku. Astronomiczna wiosna przypada w dzień równonocy wiosennej, co oznacza, że dzień i noc trwają tyle samo. W 2017 roku astronomiczny początek wiosny przypadał będzie na  20-go marca – punktualnie o godzinie 11.29.

A kiedy przyjdzie kalendarzowa wiosna?

Tak jak pozostałe pory roku, wiosna w kalendarzu wypada zawsze w ten sam dzień – 21-go marca. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was dużo słodkich niespodzianek, wiosennych lekcji językowych oraz NOWE WIOSENNE PEPPERKI ! Już w najbliższych dniach za pięknie wykonane prace domowe, dobrze napisane sprawdziany, czy fantastyczną aktywność na zajęciach, możecie spodziewać się nowych, wiosennych Pepperków w SJO Click. Tutaj mała zapowiedź, tylko kilku z nich. Jak wam się podobają?

peppep2pep3

 

 

 

 

 

 

 

Do zobaczenia na zajęciach w SJO Chili ! 🙂