WIOSNA Z CHILI

WIOSNA Z CHILI - NAPIS

Wiosna rozbudza się coraz większymi krokami – mimo, że czasami za oknem bywa szaro czy ponuro, dni są coraz dłuższe i coraz mocniej świeci słońce.☺ Aby umilić naszym kursantom czas oczekiwania na ciepłe dni, zapraszamy na kolejne projekty motywacyjne!

START – kwiecień 2018

FINISH – czerwiec 2018

1. PROJEKT MOTYWACYJNY – WORD HUNT – II EDYCJA

Projekt przeznaczony jest dla kursantów szkół podstawowych.

Cel: zmotywowanie uczniów do nauki wyrażeń z kategorii ‘everyday language’ (np. Take your time/I’d love to!).

Zasady projektu: 5 nowych wyrażeń będzie pojawiać się każdego tygodnia w obu oddziałach SJO Chili w formie kwiatków umieszczonych na korytarzach naszych placówek. To świetne miejsce, gdzie czekając na zajęcia możemy wypatrzeć nowe wyrażenia! Zapraszamy do wspólnej nauki! Kwiatki nie będą tylko i wyłącznie ozdobą SJO Chili. Tak jak w poprzedniej edycji, nasi lektorzy będą odpytywać z nich uczniów w formie rozgrzewki językowej na początku zajęć. W ostatnim dniu projektu uczniowie otrzymają do rozwiązania krótki quiz z zakresu poszerzonego słownictwa .

2. CATERPILLARS

Projekt przeznaczony jest dla najmłodszych kursantów (4/5/6 latków).

Cel: zmotywowanie najmłodszych kursantów do pracy na zajęciach, rozbudzenie ich ciekawości oraz zwiększenie chęci do nauki.

Zasady projektu: W ciągu dwóch najbliższych miesięcy – kwietnia i maja – nasi uczniowie po każdych zajęciach będą otrzymywać kolorowe kółka z których dzieci będą budować gąsieniczki w salach lekcyjnych. Kółka będą przyznawane uczniom za fantastyczną pracę na zajęciach. Celem końcowym uczniów ‘wyprowadzenie’ gąsienicy z sali lekcyjnej.

Goal without a plan is just a wish, quote business in open notebook with magnifying glass, pen, eye glasses, smart phone, tablet, keyboard, mouse, alarm clock and small plant over white desk background

Jak zawsze pod koniec obu projektów przewidziane są nagrody!

Koordynatorem projektów jest P. Blanka – lektor języka angielskiego.

Czy pamiętacie I edycję projektu Wiosna z Chili z ubiegłego roku?