WIOSNA Z CHILI – MOTYWACJA

WIOSNA Z CHILI - NAPIS 123Z roku na rok widzimy postępy w nauce naszych kursantów (co bardzo nas cieszy), jednak od czasu do czasu zauważamy spadek motywacji. Aby wyjść naprzeciw owemu problemowi, przedstawiamy wam nowy projekt SJO Chili. Wiosna z Chili to nic innego jak połączenie ekologii oraz motywacji w procesie nauczania, jak i uczenia się języków obcych.

CZAS START!

7-go marca grupy FUN (uczniowie SP) umieściły w salach grafiki drzew. Początkowo drzewa były smutne i nie posiadały żadnych liści – były bez wyrazu. Jednak z czasem drzewa stały się kolorowe – pełne liści, soczystych jabłek i niebieskich ptaków. 

Jak to się stało?

Wszystko za sprawą systematycznej pracy naszych kursantów! Za każdą odrobioną pracę domową uczeń otrzymuje zielony liść. Gdy kursanci napiszą sprawdzian na więcej niż 70 % otrzymują jabłko. Niebieski ptaszek to nagroda za pracę dodatkową. 

2a1a3a

 

 

 

 

 

 

 

Niecałe dwa tygodnie projektu za nami, a drzewa stają się bardzo kolorowe. Cieszy nas ogromne zaangażowanie i zwiększona motywacja kursantów SJO Chili. Projekt Wiosna z Chili będzie miał swój finał 7-go kwietnia (piątek). Tego dnia podsumujemy osiągnięcia wszystkich grup i wyłonimy zwycięzców. Nagrody to zaproszenia na eco warsztaty SJO Chili, które odbędą się 22.04.2017. 

Trzymamy za was kciuki!  Good luck!

Koordynatorem projektu Wiosna z Chili jest P. Blanka Krzyżostaniak.