Nasi lektorzy

Nie tylko wiedza, ale sposób w jaki się ją przekazuje ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego nasi lektorzy oprócz wyższego wykształcenia i doświadczenia pedagogicznego – po prostu uwielbiają uczyć! Uważamy, że język należy przyswajać nie tylko poprzez podręczniki i ćwiczenia, ale przede wszystkim rozmowę, zabawę i kontakt z kulturą, muzyką i filmem. Z tego powodu zatrudniamy tylko osoby entuzjastyczne, otwarte i kreatywne, cechujące się indywidualnym podejściem do każdego ucznia. Według ankiety badającej poziom zadowolenia Kursantów (październik 2015) większość rodziców i uczniów wybrało nas właśnie ze względu na wykwalifikowaną kadrę nauczycieli, ocenianej średnio na 4,96 w 5-stopniowej skali.

O Szkole

Od 2009 roku uczymy indywidualnie i grupowo języków: angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego oraz polskiego (kursy dla obcokrajowców). Zgodnie z obietnicą indywidualnego podejścia do Kursantów dostosowujemy zajęcia do stopnia znajomości języka. 94,7% Kursantów oceniło dobór programu nauczania do wieku i możliwości ucznia na świetny lub bardzo dobry (październik 2015). Stosujemy nie tylko podział przyjęty przez Radę Europy:
  • Poziom A1 – podstawowy (elementary)
  • Poziom A2 – niższy średnio-zaawansowany (pre-intermediate)
  • Poziom B1 – średnio-zaawansowany (intermediate)
  • Poziom B2 – wyższy średnio-zaawansowany (upper-intermediate)
  • Poziom C1 – zaawansowany (advanced)
  • Poziom C2 – profesjonalny (nearly native-speaker level)
Dodatkowo wprowadziliśmy Poziom początkujący (starter), dla osób, które nie miały w ogóle styczności z danym językiem.

Nasze oddziały

• SJO CHILI Oddział i w Koszalinie, Spasowskiego 4c.
  • SJO CHILI Oddział II w Koszalinie, Śniadeckich 41.
Obie placówki znajdują się na terenie osiedli mieszkaniowych, w pobliżu szkół:
  • podstawowej nr 17, nr 18 i nr 21
  • gimnazjum nr 6 i nr 9
  • katolickiej
  • politechniki koszalińskiej.
Dojazd do szkół jest możliwy autobusem ze względu na sąsiedztwo przystanków. Kierowcy samochodów osobowych będą usatysfakcjonowani dostępnością bezpłatnego parkingu.